Náprava těla.cz

  • Trápí vás bolest zad?
  • Omezuje vás únava?
  • Trpíte bolestmi hlavy?

Navštivte mě na Poliklinice II
na Slezském Předměstí
v Hradci Králové.

 

Jmenuji se Martin Myška a jsem reprezentantem YUMEIHO v České a Slovenské republice.
Této terapii se věnuji již několik let a v současnosti mám v ČR i SR též nejvyšší stupeň kvalifikace.
YUMEIHO terapie je zaměřená na odstranění příčin obtíží. Je efektivním a hlavně přirozeným řešením. Z rukou kvalifikovaného odborníka se jedná o metodu zcela BEZPEČNOU a BEZBOLESTNOU.

 

Trápí Vás bolest zad nebo bolest hlavy? Cvičení moc nezabírá a léky pomohou jenom na chvíli? Rádi byste Váš problém vyřešili, ale již si přestáváte vědět rady? Mám pro Vás řešení s mnohaletou tradicí, mající svůj původ v čínském Šaolinu. Vyzkoušejte YUMEIHO terapii!

YUMEIHO terapie je velmi účinnou metodou například u chronických bolestí zad, odstraní valnou většinu tzv. "funkčích" poruch spojených se svalovými spasmy. Dokáže si však poradit i s bolestmi zad způsobených částečným výhřezem meziobratlové ploténky či skoliozou. Operační řešení sice bývá v některých případech nezbytné, ale vždy je vhodné nejprve zvážit i jiné, šetrnější a mnohdy efektivnější metody, k nimž YUMEIHO terapie rozhodně patří.

Bolest zad, chronická únava a bolest hlavy patří mezi nejčastější civilizační choroby. Vy už jimi trpět nemusíte.

Co je Yumeiho terapie?

Yumeiho terapie je v podstatě založena na teorii vychýlení "váhového středu" člověka. Je známo, že téměř každý z nás má buď již od narození, nebo od útlého dětství nesouměrné postavení kyčelních kloubů, které se s postupujícím věkem může prohlubovat. Tím dochází k většímu zatěžování jedné dolní končetiny a následně k porušení přirozeného zakřivení páteře. V důsledku toho pak vznikají svalové spasmy, které omezují tok krve, lymfy a přirozené životní energie nejen do svalově kosterního aparátu, ale i do vnitřních orgánů těla.

To vše se posléze projeví nejrůznějšími nám dobře známými zdravotními potížemi. Mezi ty nejčastější patří různorodé bolesti pohybového aparátu, bolesti zad, kloubů, chronické bolesti hlavy a šíje, dále pak únava nebo naopak nespavost, nechutenství, řada gynekologických obtíží včetně bolestivé menstruace nebo neplodnosti a samozřejmě mnoho dalších. V našem těle se tak blokuje přirozený tok životní energie a snáze podléháme různým dalším nepříznivým vlivům a onemocněním včetně sezónních viróz.

Yumeiho terapie spočívá právě v nápravě postavení kyčlí a kloubů celého těla včetně obratlů doplněnou speciální tlakohnětnou masáží přímo po energetických drahách. Tato kombinace pak spolehlivě obnoví fyziologické zakřivení páteře a pozici kloubů, docílí uvolnění svalů a blokád spojených s jejich napětím, a tím tak podpoří tok energie v těle a vrátí mu jeho přirozenou rovnováhu. Velkou výhodou je, že se tak děje zcela přírodní a přirozenou cestou bez zbytečného užívání léků. Dosažení efektu terapie navíc není vázáno na následné každodenní domácí cvičení, což řada klientů ráda přivítá.

Yumeiho terapie je zcela výjimečná a přirozená metoda, která do vašeho života přináší skutečný příval životní energie. Jejím pravidelným prováděním dokonce dokážete bojovat proti příznakům stárnutí a získáte skutečnou oporou vašeho dlouhodobého a pevného zdraví.

Kontakty

Yumeiho terapie a Dornova metoda
Hradec Králové
Poliklinika II (Slezské Předměstí)

přízemí vpravo, místnost č. 28
ul. Bratří Štefanů čp. 895/1

Martin Myška

777 205 188info@napravatela.cz