Náprava těla.cz

Jak se provádí

Léčebné postupy uplatňované na profylaktické nebo nápravné účely v rámci Yumeiho terapie se skládají z osteoartikulární nápravné techniky, pasivních kloubních cviků, bodové terapie podobné akupresuře a reflexoterapii, speciálních masážních postupů, strečinku, korekce a vyvážení způsobu držení těla, chůze a klidových pozic, optimalizace biomechaniky pohybového systému.

Yumeiho terapie se provádí v lehkém pohodlném oblečení na speciální žíněnce a trvá asi jednu hodinu.

Lehkým oblečení myslím například volné kalhoty nebo tepláky bez zbytečných kapes či ozdob (ženy mohou mít legíny) a tričko nejlépe s dlouhým rukávem. Krátké nebo tříčtvrteční kalhoty naopak vhodné nejsou.

Po první terapii můžete být mírně unavení či dokonce pociťovat lehké bolesti svalů a kloubů. Ty však souvisí právě se zmiňovanou nápravou postavení kloubů a pak také s odplavováním nežádoucích metabolitů z vašeho těla. Doporučujeme proto po provedené masáži dostatečný příjem tekutin!

Upozornění : 

Yumeiho terapii je oprávněn provádět pouze terapeut s platným diplomem minimálně 3.stupně a zaplacenou licencí ! V případě pochybností mě  - jakožto reprezentanta pro ČR a SR - kdykoli kontaktujte.

 

Kontakty

Yumeiho terapie a Dornova metoda
Hradec Králové
Poliklinika II (Slezské Předměstí)

přízemí vpravo, místnost č. 28
ul. Bratří Štefanů čp. 895/1

Martin Myška

777 205 188info@napravatela.cz